W dniu 07.05.2022r. na stawie Grota PZW nr 47 Radzionków w Bytomiu odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Regionu Śląsko – Dąbrowskiego.

Dwudziestu pięciu uczestników – miłośników wędkowania, którzy nad wodą stawili się o godzinie 6:45 poranek powitał piękną pogodą. Dla każdego z uczestników zawodów jeszcze przed rozpoczęciem przygotowany został poczęstunek.

Najlepszym wędkarzem sobotnich zawodów okazał się Tobiasz Schoppa, który po ich zakończeniu w swojej siatce zgromadził 9,1 kg ryb. Po jego prawej stronie miejsce na podium zajął Michał Bulka, z wynikiem 8,090 kg. Na trzecim miejscu podium zameldował się Mariusz Dobrowolski, z wynikiem 4,640 kg.

Największą złowioną rybą natomiast pochwalić się mógł : Mateusz Śliwiński, który złowił leszcza o wadze – 1,530 kg.

Na każdego z uczestników zawodów czekały bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez Organizację Międzyzakładową NSZZ Solidarność Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Regionu Śląsko – Dąbrowskiego oraz innych sponsorów. Łączna ich wartość wynosiła – 2700 złotych

Po zakończonych zmaganiach oraz wręczonych nagrodach i wyróżnieniach uczestnicy, zaproszeni goście oraz członkowie związku zawodowego ,,Solidarność” zasiedli do wspólnego obiadu, a następnie wspólnie bawili się przy grillu do godzin wieczornych.

Wszystkim uczestnikom, sponsorom i osobą towarzyszącym dziękujemy za udział w zawodach oraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. Szczególne podziękowania składamy na ręce :

Kontakt

Newsletter