W dniu 6 grudnia 2021r. Organizacja Międzyzakładowa Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego ”Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Regionu Śląsko – Dąbrowskiego przy Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu zorganizowała spotkania ze Świętym Mikołajem dla Dzieci funkcjonariuszy i pracowników policji.

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią koronowirusa spotkanie Dzieci z Mikołajem podzielono na dwie sale na terenie restauracji Pod Progiem Śląskiego Stoku Narciarskiego w Bytomiu oraz restauracji Scena Kulinarna Art Restaurant w Bytomiu. W tym miejscu Zarząd OM NSZZ ”Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Regionu Śląsko – Dąbrowskiego w imieniu wszystkich Dzieci składa Serdeczne Podziękowania n/wym. firmom, które wsparły naszą inicjatywę przyczyniając się jednocześnie do goszczącego na buziach wszystkich pociech uśmiechu.