🏆 16 maja 2026 r. na stawie Grota w Bytomiu odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego NSZZ „Solidarność” funkcjonariuszy i pracowników Policji Regionu Śląsko-Dąbrowskiego.

W wydarzeniu udział wzięło 31 uczestników, którzy mimo niesprzyjającej pogody pokazali prawdziwego ducha sportowej rywalizacji i świetną atmosferę 🤝

🥇 I miejsce – Kamil Nowak (KMP Bytom) – wynik 3,035 kg

🥈 II miejsce – Mateusz Śliwiński (KMP Bytom) – wynik 1,935 kg

🥉 III miejsce – Kacper Glaser (KMP Jastrzębie Zdrój)– wynik 1,610 kg

🐟 Największą rybą zawodów mógł pochwalić się emeryt bytomskiej komendy – Piotr Schoppa.

Po zakończeniu zawodów uczestnicy mieli okazję wziąć udział w prezentacji samochodu KGM Grand Musso, przygotowanej przez przedstawiciela KGM ABC-Cars – autoryzowanego salonu i serwisu w Katowicach przy ul. Bogucickiej 7 🚘

Na zakończenie odbyło się spotkanie integracyjne, podczas którego nie zabrakło dobrego jedzenia, rozmów i świetnej atmosfery 😊

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wspólnie spędzony czas!

Kontakt

Newsletter