Zawody Wędkarskie 2026
16 maja 2026 r. na stawie Grota w Bytomiu odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego NSZZ „Solidarność” funkcjonariuszy i pracowników Policji Regionu Śląsko-Dąbrowskiego.
W wydarzeniu udział wzięło 31 uczestników, którzy mimo niesprzyjającej pogody pokazali prawdziwego ducha sportowej rywalizacji i świetną atmosferę ![]()
I miejsce – Kamil Nowak (KMP Bytom) – wynik 3,035 kg
II miejsce – Mateusz Śliwiński (KMP Bytom) – wynik 1,935 kg
III miejsce – Kacper Glaser (KMP Jastrzębie Zdrój)– wynik 1,610 kg
Największą rybą zawodów mógł pochwalić się emeryt bytomskiej komendy – Piotr Schoppa.
Po zakończeniu zawodów uczestnicy mieli okazję wziąć udział w prezentacji samochodu KGM Grand Musso, przygotowanej przez przedstawiciela KGM ABC-Cars – autoryzowanego salonu i serwisu w Katowicach przy ul. Bogucickiej 7 ![]()
Na zakończenie odbyło się spotkanie integracyjne, podczas którego nie zabrakło dobrego jedzenia, rozmów i świetnej atmosfery ![]()
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wspólnie spędzony czas!














