44. urodziny śląsko-dąbrowskiej „Solidarności”
Blisko 8 tys. ludzi bawiło się w Katowickim Parku Leśnym na pikniku i koncercie z okazji 44. urodzin śląsko-dąbrowskiej „Solidarności”. Impreza połączyła pokolenia. To było wspólne rodzinne świętowanie.
Treść artykułu pochodzi ze strony twórcy. Aby przeczytać cały artykuł przejdź na stronę autora.
Czytaj artykuł