Rzecznik rządu: będziemy rozmawiać z Solidarnością na temat płac w budżetówce
„Uznajemy Solidarność za bardzo ważnego partnera i będziemy rozmawiać o kwestii płac w budżetówce, ale nie zawsze udaje się znaleźć rozwiązania; musimy brać pod uwagę stabilność finansów publicznych” – powiedział rzecznik rządu Piotr Müller, pytany o planowany protest związkowców w Warszawie.
Treść artykułu pochodzi ze strony twórcy. Aby przeczytać cały artykuł przejdź na stronę autora.
Czytaj artykuł