„Stare” związki zawodowe policji wciąż zastanawiają się czy ogłosić protest. Młode już to zrobiły. – Nie będziemy się co roku „łasić” o 100 zł podwyżki. Niech rząd raz a porządnie zajmie się naszymi pensjami – denerwują się zrzeszeni w policyjnej Solidarności mundurowi i zapowiadają: nie poddamy się. – Jeśli rząd nie zareaguje na nasze postulaty, pójdziemy krok dalej. „Psia grypa” jesienią może się wśród policjantów bardzo szybko rozprzestrzenić – podkreślają w rozmowie z Interią związkowcy.

Treść artykułu pochodzi ze strony twórcy. Aby przeczytać cały artykuł przejdź na stronę autora.

Czytaj artykuł

Kontakt

Newsletter