17 listopada jedziemy do Warszawy. Jedziemy do tych, którzy twierdzą, że dobrze rządzą naszą Ojczyzną. Jedziemy im przypomnieć, że funkcje, które sprawują, to przede wszystkim służba społeczeństwu i że stołki, na których siedzą, nie zostały im dane raz na zawsze. Bo zdaje się zapomnieli.

Treść artykułu pochodzi ze strony twórcy. Aby przeczytać cały artykuł przejdź na stronę autora.

Czytaj artykuł

Kontakt

Newsletter