……a jednak PROTEST!!!
Szanowne Koleżanki i Koledzy……
……a jednak PROTEST!!!
Solidarność nie „dogadała się” z rządem w sprawie postulatów, gdzie jednym z nich jest 20% podwyżka dla szeroko pojętej sfery budżetowej.
Wobec powyższego, Komisja Krajowa Solidarności podjęła decyzję o przeprowadzeniu w dniu 17 listopada w Warszawie, manifestacji ulicznej.
Wobec powyższego, proszę wstępnie przyjąć w grafikach „dzień wolny” w jakiejkolwiek formule jest to możliwe. Na pewno dla zdecydowanej większości z Was, będzie to nowe doświadczenie zamanifestować niezadowolenie z braku realizacji postulatu całej Solidarności oraz naszych dziesięciu, które już znacie. Na ten temat będę jeszcze rozsyłał szczegółowe informacje, w miarę zbliżania się do terminu protestu.
Pamiętajcie, że manifestacja jest jedną z form okazania niezadowolenia, więc jako OM NSZZ Solidarność Funkcjonariuszy i Pracowników Policji, będziemy wprowadzać inne, które zyskają Waszą akceptację, poprzez osobiste zaangażowanie.
Nasi Koledzy z Solidarności innych służb mundurowych, również spotykają się by omówić strategie działania, więc będziemy to wspólnie konsultować, jako „Brać mundurowa”, by podejmować wspólne działania.
Proszę wziąć pod uwagę fakt, iż jesteśmy w miarę „młodą” /stażem/ organizacją, więc w sprawie manifestacji, w całości będziemy opierać się na koncepcji i doświadczeniu Komisji Krajowej NSZZ Solidarność. W związku z tym, po niedzieli wszelkie sprawy organizacyjne skonsultuję z Prezydium Regionu Sląsko – Dąbrowskiego.
Pozdrawiam Serdecznie
Mirosław Soboń
ps. czy wszyscy zainteresowani spotkaniem integracyjnym w dniu 21.10.2022 zdarzyli zapisać sie u koordynatorów??? Bardzo proszę by zrobić to do poniedziałku!!
Treść artykułu pochodzi ze strony twórcy. Aby przeczytać cały artykuł przejdź na stronę autora.
Czytaj artykuł