42. urodziny śląsko-dąbrowskiej „Solidarności”
Nie możemy zapomnieć o historii, ale urodziny „Solidarności” mają być jak to na Śląsku: wesołe i sympatyczne. Żeby chociaż na chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego – powiedział Dominik Kolorz otwierając rodzinny piknik z okazji urodzin śląsko-dąbrowskiej Solidarności. Na imprezie zorganizowanej 3 września w Katowickim Parku Leśnym bawiło się kilka tysięcy osób.
Treść artykułu pochodzi ze strony twórcy. Aby przeczytać cały artykuł przejdź na stronę autora.
Czytaj artykuł