„Solidarność” Policjantów do Sienkiewicza: To prymitywna obelga, żądamy przeprosin i kary
W programie Moniki Olejnik „Kropka nad i” były minister Bartłomiej Sienkiewicz zaatakował policjantów kilkukrotnie oskarżając Policjantów o zabójstwa podczas interwencji. Zarzucił im m.in. tępotę, brak wykształcenia i prymitywizm. Działająca w Policji NSZZ „Solidarność” uważa te słowa za haniebne i zażądała przeprosin, oczekując ponadto zajęcia się wypowiedziami byłego ministra prze Sejmową Komisję Etyki.
Treść artykułu pochodzi ze strony twórcy. Aby przeczytać cały artykuł przejdź na stronę autora.
Czytaj artykuł